Nowe odcinki "Na wspólnej"

Tak sobie pomyślałam moje kochane, że zamieszczę krótki opis najbliższych odcinków "Na wspólnej". Sama się naszukałam, co nowego czeka bohaterów mojego ulubionego serialu, więc postanowiłam ułatwić Wam zadanie jeśli też lubicie tego tasiemca :D. Zamieszczam opis odcinków na najbliższy tydzień.


Odc. 1623
Ma odbyć się pogrzeb Janusza, ale Marta nie jest w stanie się na niego wybrać, dopiero Kamil znajduje ją zapłakaną w domu Gajewskiego. W końcu zabiera ją na ostatnie pożegnanie ukochanego. Na miejscu Marta przyjmuje kondolencje, spostrzega też kierowcę, sprawcę nieszczęśliwego wypadku.

Gazety publikują zdjęcie Cieślika, który całuje Żanetę, dodano też podpis sugerujący ich romans. Monika jest wściekła i nie docierają do niej tłumaczenia Żanety, która uważa, że to sprawka Michalika - politycznego rywala Damiana. Cieślik uważa, że i tak nic nie udowodni przeciwnikowi.
Wojtek ma również mieszane uczucia w tej sprawie.

Rafał spędził noc z Zosią, ale budzi się w pustym łóżku. Nakryła go Ludwika i żąda, by syn natychmiast zadzwonił do Agnieszki, aby wyjaśnić sprawę. Rafał telefonuje, ale do Zosi. Chce się z nią zobaczyć i poważnie porozmawiać.Odc. 1624
Kierowca tira, który spowodował wypadek, w którym zginął Janusz, zostaje uznany za niewinnego. Marcie nie mieści się to w głowie.
Kamil rozmawia o siostrze z Ostrowskim, ten uważa, że Konarska powinna poddać się terapii u psychologa.

Marzena, była żona Sławka, przywozi do niego Darię. Dziewczynka ma zostać u ojca na dłuższy okres, gdyż jej mama rozwodzi się z obecnym partnerem. Sławek udziela wsparcia byłej żonie, gdyż kobieta bardzo to przeżywa.

Monika odtajała po aferze prasowej, przeprasza Żanetę za awanturę. Ma jednak swój plan, żąda by Damian zwolnił Żanetę z pracy w biurze, tak by sama mogła zająć jej miejsce. Z drugiej strony Włodek dolewa oliwy do ognia, niefortunnie opowiadając Wojtkowi  o dawnych próbach Cieślika w zdobyciu serca Żanety.
Odc. 1625
Danusia cierpi na samotność, jej mąż znów jest zajęty pracą, tym razem wyjeżdża na parę dni w sprawach służbowych.
Zimińska idzie do szkoły tańca, by dowiedzieć się o harmonogram zajęć. Na miejscu obserwuje  zajęcia z kursu tanga, zamyśla się z rozmarzoną miną. Spostrzega to instruktor.

Trwa spotkanie Izy, Michała i Andrzeja w sprawie kredytu dla Bud-Maxu. Max podsłuchuje dyskusję zarządu, po czym profesjonalnie dobiera argumenty przeciwne pomysłowi. Jego fachowość wywołuje zaskoczenie.
Max następnie spotyka się ze Zdybicką, w celu odkupienia swoich dawnych udziałów w firmie ojca. Chłopak nie chce wytłumaczyć bizneswomen dlaczego tak postępuje.

Igor przeżywa bardzo swój przymusowy urlop, zabija czas grając na komputerze. Ewa nie potrafi do niego dotrzeć, ale nadchodzi ratunek! Magda z Julcią zapraszają Igora na obiad i zakupy. Chłopak wraca do pionu, docenia również bardzo pomoc Magdy.
Odc. 1626
Kinga ma spotkać się służbowo ze Smolnym i wynegocjować warunki współpracy, jest bardzo poirytowana, dlatego jej dyrektor chce przejąć na siebie ten przykry obowiązek.
Kobieta nie chce dać za wygraną i pojawia się na służbowej rozmowie, ale cały czas jest w stresie.

Sławek zachęca do wyjazdu Renatę, chciałby zabrać swoją córkę, by odreagowała trudną sytuację jej matki. Renata zgadza się, ale chce zabrać Dominika.
Kraszewska udaje się do siostry chłopaka, by ta wyraziła zgodę. Po rozmowie Renata jest poruszona, gdyż prawna opiekunka Dominika bardzo chętnie "pozbyła się" go, pozwalając na wyjazd. Niestety ten brak troski uwalnia w niej przykre wspomnienia z okresu jej małżeństwa, kiedy jeszcze była matką. Rozpłakana kobieta opowiada Sławkowi o swoich synach.

Marta próbuje wrócić do normalności, odbywa rozmowę ze swoim szefem i otrzymuje scenariusze nowych odcinków swojego programu telewizyjnego. Okazuje się jednak, że dziewczyna przebywa myślami całkiem gdzie indziej, nie wie co dzieje się wkoło niej. Kamil próbując jej pomóc, namawia siostrę na wizytę u psychologa.


Życzę Wam i sobie miłego oglądania, bo wg opisów będzie się działo :D

8 komentarzy:

 1. Dobrnęłam do końca..
  Nic, tylko czekać na nowe odcinki w TVNie! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. zapowiada że będzie się działo oj będzie:))):))))

  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. jakoś nigdy na to nie patrzyłam, ale slyszalam ze fajne ;p polskie seriale jakos mnie do siebie nie przekonują ;P

  http://being-brainwashed.blogspot.com

  http://being-brainwashed.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. na wspolnej trzeba ogladac odd samego poczatku albo miec dobrego tlumacza bo pozniej juz tak popieprzyli ze jak czyta sie ogolny opis serialu to ni nie pasuje prawie ;p ale i tak jest moim ulubionym. fakt ze polski serial ale z pomyslu zagranicznego oczywiscie ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. uwielbiam na wspólnej i cieszę się, że znów będę mogła śledzić odcinki na bieżąco. przyznam się bez bicia, że sama wynajduję stronki w necie, by przeczytać, co dalej "czy się zejdą, czy on/ona umrze, czy ją zdradził?":D
  fajnie, że dzięki Tobie jestem wtajemniczona, a i tak przed tv zasiądę jak gdyby nigdy nic;D

  OdpowiedzUsuń
 6. :D to się bardzo cieszę:D ciągle słyszę, że po co czytam opis odcinków do przodu, że po co wtedy oglądać, ale tak jak mówisz Madziu takie cyztanie tylko wzmaga apetyt :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja też czekam z niecierpliwością na nowe odcinki, ale całe szczęście to już wkrótce :D
  Zapraszam także do mnie ;) http://secretsintomyheart.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Komentujcie, każda uwaga jest cenna

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...