Opinia na temat the collossal volum express maskara MAYBELLINE new york, porównanie z the collossal volum express maskara waterproof MAYBELLINE

Bardzo długo używam już maskary the collosal volum express Maybelline'u, kolor black i jestem OGROMNIE zadowolona z tego produktu. Tusz do rzęs jest wręcz idealny! Szczoteczka bardzo dobrze rozczesuje rzęsy, nie skleja ich, rzeczywiście po pomalowaniu są pogrubione i wydłużone. Tusz ma lekką konsystencję, nie lepi się, nie rozmazuje, nie tworzy grudek i jest łatwo usuwalny płynem do demakijażu - nie  maże się. Czerń jest rzeczywiście czernią. Dla lepszego efektu nakładam tusz dwoma turami. Drugą po wyschnięciu pierwszej. Cena to około 25 zł. W sieci Rossmann spotkałam się z promocją. Wtedy tusz kosztował niecałe 23 zł. Produkt uważam za idealny i oceniam na 5 z 5 możliwych.


Niedawno zakupiłam wersję wodoodporną tej maskary w tej samej cenie. Jednak rozczarowała mnie kompletnie. Konsystencja jest klejąca, tusz nie rozkłada się równomiernie na rzęsach, skleja je, szczoteczka jest nieco gorsza niż zwykłej wersji maskary. Jest duży problem z demakijażem, trwa on bardzo długo z uwagi na rozmazywanie. Przyjaciółka podejrzewa, że winne jest złe przechowywanie produktu w sklepie. Ja jednak oponuję, wystawiam produktowi ocenę 1,5/5 i nie polecam go zupełnie. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentujcie, każda uwaga jest cenna

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...