Piwo Redd's Cranberry [żurawinowe]

Właśnie spożyłam piwko, nowość Redd'sa o smaku żurawinowym, tak bardzo reklamowane ostatnio. Już sama reklama przypadła mi do gustu, wreszcie zrobili coś innego, ciekawego, przyłożyli się. 

Piwo to, piję już drugi raz. Wcześniej kupiłam je w normalnej cenie, za niecałe 4 zł. Dziś skusiłam się na nie, bo w Polo była promocja, puszka 0,5 l kosztowała ok. 2,5 zł. W mojej opinii piwo jest świetne! W ogóle preferuję piwa smakowe, do tej pory najbardziej smakował mi Redd's cytrusowy, jednak zdradzam go stanowczo na rzecz żurawinowego. Ta niestety limitowana (choć mam nadzieję, że jednak trafi do normalnej sprzedaży) edycja jest genialna. Piwo ma kwaskowy smak, jest przełamane nutą słodyczy. Nie przesadzone, nie aromatyzowane. Wchodzi gładko i z ochotą, typowo dla kobiet. Polecam. Ocena 5/5.
I najważniejsze:


3 komentarze:

  1. oj tak, całkowicie się zgadzam! Lubię piwo w ogóle, choć klasyczne, ciężko mi wypijać, szybko smak mnie odrzuca. Smakowe piwa są dobre, nawet biedronkowe kiedyś z przyjemnością piłam. Ale redd's żurawinowy to jest MISTRZOSTWO! Ilość piany wprawdzie nie powala na kolana, ale smak rekompensuje wszystko:) najprzyjemniejszy był po całym dniu na działeczce (słońce, ukrop, motyka i łopata), zimne piwko doprowadziło mnie wręcz do ekstazy ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. hiihihihi dokładnie nic dodać, nic ująć :D

    OdpowiedzUsuń
  3. Próbowałem już wielu różnych piw i akurat te o smaku zawsze mi się źle kojarzą - bo tego co ma robić ten smak często jest mniej niż 1%. Na przykład smak żurawinowy było o nim hucznie w reklamach a tak naprawdę jest dla mnie bardzo kiepski, smak jest dziwny. No i skład też nie fajny http://www.open-youweb.com/piwo-redds-o-smaku-zurawinowym-opinia/ raczej nie zachęca do kupowania. Osobiście nie polecam lepiej wybrać coś innego.

    OdpowiedzUsuń

Komentujcie, każda uwaga jest cenna

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...