Kredka, konturówka do oczu Long lasting liner, Wibo

Kredkę do oczu Long lasting liner firmy Wibo, kupuję jedną po drugiej, odkąd na nią trafiłam. Wybieram zawsze ciemnografitową. Jestem z niej bardzo zadowolona, ma idealną konsystencję, nie jest za twarda, choć przy pierwszym prowadzeniu kreski może się tak wydawać. To kwestia 'rozmazania' jej. Za drugim użyciem jest już idealnej twardości. Do kredki producent dodał temperówkę, zawsze bardzo ostrą, pozwala na idealne zatemperowanie kredki. Rysik nie jest łamliwy, nie klei się, bywa klejący tylko w 30 stopniowe upały ;).

1 kredka starcza mi na 3 miesiące codziennego rysowania linii na dolnej powiece lub obrysowywania całych oczu. Jestem z niej bardzo zadowolona, polecam i oceniam na 5/5. Na innych stronach spotkałam się z opisem tej konturówki jako automatycznej.... nie rozumiem tego określenia, bo to zwykła kredka do temperowania, nie wysuwana, z tym że bardzo dobrej jakości, więc niech to "automatyczna" nikogo nie zmyli. Jej cena potrafi się wahać, na ogół kredka kosztuje około 5,20 zł.

2 komentarze:

 1. Przyznam, że ta temperówka na zakrętce to niegłupi pomysł :D

  Ps. Kochana, kiedy chcemy dodać komentarz widnieje weryfikacja obrazkowa- co przyznam jest dla mnie nieraz utrudnieniem, gdyż nie można rozszyfrować literek. Możesz ją wyłączyć w ustawieniach:) Wszystkim byłoby lepiej komentować.
  Ale nic na siłę

  Buziak:*

  OdpowiedzUsuń
 2. dziekuje za p.s.! wydawalo mi się ze wylaczylam to dziadostwo ;/ tez nie znosze! juz ide dzialac w ustawieniach ;)

  OdpowiedzUsuń

Komentujcie, każda uwaga jest cenna

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...