Srebrny cień do powiek, essence + rozdanie u jjjustii

Przez ostatnie dni byłam pod wrażeniem lakieru, który opisywała tutaj Udałam się do natury po zupełnie inny produkt, a wpadł mi w oko eyeshadow essence nr 03 starling o sparkiling effect. Odpowiadał on całkowicie odcieniem tamtemu lakierowi. Nie zawahałam się więc przed kupnem :), bo fajnie byłoby mieć zestaw lakier + cień do powiek w tym samym odcieniu.

 • Opis produktu:

Z pierwszego użycia wnioskuję, że cień łatwo rozprowadza się po powiece. Co ważne brokat nie osypuje się podczas aplikacji, jednak troszkę pozostało go na rzęsach, ale minimalnie. Miałam go na oku pół dnia i nic się nie działo, nie wycierał się, nie tłuścił, może jedynie stracił troszkę na blasku. A propo blasku jest jeden haczyk, mianowicie pięknie błyszczy się jedynie górna warstwa, po naruszeniu cienia, błyszczących drobin jest mniej, są delikatniejsze. Kolor jednak pozostaje cały czas jasnym srebrem.


 • Ogólnie z zakupu jestem zadowolona, polecam cień do wykończeń makijażu.
 • Cena to ok. 6 zł
 • Tak, jak pisałam zakupu dokonałam w Naturze
 • Ocena: 4/5 (za różnice ilości drobin w warstwach cienia)

Ponadto chcę zwrócić uwagę na kończące się już rozdanie u  , która przygotowała bardzo ciekawy zestaw nagród, typowo paznokciowy z uwagi na profil jej bloga. Nie ukrywam, że bardzo chętnie wygrałabym to rozdanie :D, bo zestaw jest po prostu boski! Zresztą same zobaczcie Zachęcam do wzięcia udziału bo na prawdę warto!
2 komentarze:

 1. Rzeczywiście kolorek bardzo podobny - może moja Droga Panno zaprezentowałabyś go na swych oczętach?:))

  OdpowiedzUsuń
 2. Brzmi fajnie, jeszcze żadnego cienia Essence nie miałam

  OdpowiedzUsuń

Komentujcie, każda uwaga jest cenna

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...